Odberové miesto na antigénové testovanie

Odberové miesto na antigénové testovanie v priestoroch RÚVZ Prievidza so sídlom v Bojniciach je v prevádzke každý pracovný utorok, stredu a štvrtok v čase medzi 8.00 a 12.00hod.
Preferované sú vyšetrenia pre kolektívy.

Ako sa objednať

Na otestovanie na odberovom mieste RÚVZ Prievidza so sídlom v Bojniciach je potrebné sa objednať. To je možné na e-mail adrese: objednat-antigentest@ruvzpd.sk alebo telefonicky na čísle 046/5192014.

Do e-mailu, prosím, zadajte deň, kedy by sa chceli dať otestovať, Vaše meno, dátum narodenia a prípadne tel. kontakt.

Následne Vám bude potvrdený presný termín na testovanie. V prípade plného stavu na daný deň Vám ponúkneme alternatívny deň, prípadne sa objednanie na test nepotvrdí. Odpovede na Vaše objednávky sa budú realizovať v pracovné dni medzi 8.00 a 14.00 hod.

Pokiaľ zašlete Váš email do 14.00hod, je možné Vás objednať aj na nasledujúci deň (ak je odberový a je voľný termín). V prípade, že príde email po tomto čase, bude možné objednanie až ďalší odberový deň.

Telefonické objednávky budú prijmané tiež v pracovné dni medzi 8.00 a 14.00 hod.

Kde sa odberové miesto nachádza

Odberové miesto sa nachádza v Bojniciach, Nemocničná 8 (sídlo RÚVZ, viď mapka). Vstup na odberové miesto je od zadného vchodu. Dostavte sa pred hlavný vchod (schodisko, nevstupovať do budovy) a smer na odberné miesto je vyznačený šípkami. Prosím dodržujte dané pokyny.

Iné odberové miesta na testovanie

Na odberovom mieste v RÚVZ sú preferované vyšetrenia pre kolektívy. Pre individuálne testovanie odporúčame využiť odberové miesto, ktoré by malo byť realizované v Mestskej športovej hale v Prievidzi (vchod od zimného štadióna). Prevádzkovateľom bude Slovenský červený kríž v súčinnosti s NsP v Bojniciach.